Создание интернет-магазина часов, сайт по продаже часов

Створення інтернет-магазину годин, сайт з продажу годинників

При створенні інтернет-магазину з продажу годинників ми знайдемо ефективне рішення, розробляємо привабливий стильний дизайн, продумаємо зручну навігацію по сайту. Ми багато років розробляємо веб-сайти і інтернет-магазини і відмінно знаємо, що саме потрібно для створення ефективного интернет-магазина з продажу годинників.

 

Особливості сайту з продажу годинників, интернет-магазину 

Ми ретельно продумуємо кожен сайт. Ми допоможемо Вам відкрити інтернет-магазин швидко і недорого, розробивши для Вас професійний ефективний сайт.

Почему наш дизайн вам точно подойдет, в отличии от других наших конкурентов     (Прочтите очень рекомендую)

Закажите сайт, який ідеально підходить вам:

    невеликий каталог з описом основних груп продуктів
    каталог-витрину з докладним описом кожного товару
    повноцінний інтернет-магазин із оформленням замовлень на сайті

Товар може бути поставлений в корзину або корзину не потрібний, сайт з особистим кабінетом користувача або без - все це ми будемо розглядати разом з Вами і виберемо краще рішення.

Ефективно представимо Вашу продукцію і Компанію

 

Продумана структура сайту з продажу годинників

Розділи сайта:

Каталог продукції / послуг. Розділ, з описом продукції та послуг Компанії. Ступінь деталізації інформації може бути різною - сторінки по товарній групі або окремі сторінки для опису кожної моделі товару.

Як замовляти. Доставка і оплата. Детальніше опишіть оформлення замовлення, можливі способи доставки та оплати товару.

Прайси. Разместим прайс-листы на вашу продукцию с возможностью скачивания посетителями сайта.

Бренди. Розділ з описом автомобільних брендів.

О Компанії. Расскажем о Вас потенційним покупцям докладно. Разместим историю Компании, місії, ліцензії та дозволену документацію, список Клієнтів та Партнерів.

Новости. Розділ для розміщення новин Вашої Компанії, галузевих новин або новин інтернету.

Акції та спецпредложения. Привлеките больше внимания до Вашим самым выгодным предложениям!

Приклади робіт. Один з основних розділів сайту, що впливають на рівень довіри. Фото та опис робіт, які допоможуть Вашим потенційним клієнтам у своїй майстерності та професійності, продемонструють ваш стиль і підхід до справи.

Відгуки, рекомендації. Скромность не украсит Ваш сайт. Позвольте всім побачити, як інші по достоїнству оцінили переваги роботи з Вами.

Вопрос-ответ. У цьому розділі Ви зможете розмістити відповіді на популярні запитання Ваших Клієнтів, полегшивши процес покупки та замовлення.

Статьи, документація, другая інформація. Розміщуйте більше корисної інформації для користувача: тематичні статті, ГОСТи і техніко-документацію.

Фотогалерея. Создавайте на сайте альбомы с фото - фото продукции, вашим офисом, событиями Компании. Покажем Вас з найкращих сторін!

Контакти. Детальна інформація з контактними данними: адреси офісів, магазинів, філій, телефонів, інших контактів. Схема проїзду або Яндекс Карта допоможе легко знайти Вас.

Ваш сайт може включати будь-які з перелічених вище розділів. Ми розробляємо структуру та функціонал сайту спеціально для Вас, виходячи з особливостей саме Вашої комерційної діяльності.

Зробим сайт ще краще

Дополнительно спеціально для вас розробляють розділи, що підвищують інформативність та привабливість сайту. Наприклад: «Скидки», «Выбор наших покупателей», «Лучшие товары» . І, звичайно, не забудем про Обратную связь, Карту сайта.

 

 

Внедряемо в каталог принципів інтернет-мерчандайзинга

В каталог товарів інтернет-магазину:

    Опис товару, характеристики та ціни
    Некоторые изображения к товару позволят Вашим Клієнтам оцінити його з усіх боків
    Зручні фільтри для підбору , випуском року, виробником та іншими параметрами
    Аксессуары до товару, "З цією покупкою товару" збільшують розмір середнього чека у вашому магазині
    Скидки та спецпредложения
    А ще: продажа комплектами і наборами, і багато іншого

Повисимо конверсию

Ще на етапі розробки плану сайту ми починаємо формування прихильності до магазину. Цель - збільшення числа ваших лояльных покупців, залучення уваги до новим товарам і спеціальним пропозиціям, підвищення рівня прийняття рішень при відвідуванні інтернет-магазину, збільшення кількості переглянутих сторінок та кількості покупки.


Умело підкреслим переваги

Профессионально, вигідно, надійно ... Подчеркнем Ваші конкретні достоїнства. Наприклад:
Мы работаем с ... года и уже заслужили доверие наших Клиентов качеством обслуживания, ответственным подходом, привлекательными ценами."

 

Сфокусуемо увагу на Ваших сильних сторонах:

    профессионализм
    огромный выбор товаров
    відмінна якість продукції

 

При створенні сайту з продажу годинників ми звертаємо увагу на деталі та продумано продуманий сайт. Наприклад:

     Для зручності роботи з великими каталогами виконаємо інтеграцію з 1С
     Підключи системи прийому платежів для того, щоб Ваші Клієнти могли платити швидко і просто

 

Дизайн інтернет-магазину з продажу годинників

Закажите інтернет-магазин з красивим, стильним дизайном! Для вашої зручності ми передбачили кілька варіантів розробки дизайну . Виберіть:

Економ-варіант з використанням готового дизайну (забезпечується розробка сайту інтернет-магазину недорого та швидко). Ви вибираєте понравившийся красивий дизайн, з каталогів дизайнів, створених професійними дизайнерами та дизайнерськими бюро.

Розробка індивідуального дизайну сайту. Ви отримуєте сайт з унікальним дизайном, розроблений спеціально для вашого інтернет-магазину з продажу годинників з урахуванням всіх його особливостей і особливостей.

Дизайн виклик необхідних емоцій, покаже емоційне вплив на покупця, підкреслює солідність, надійність, успішність.

Логотип для інтернет-магазину автозапчастин, розробка іконки для сайту, банери та flash-заставка веб-сайту - все це можна заказати в веб-студії.


 

Готовый интернет-магазин або індивідуальна розробка

Мы розробим для вас интернет-магазин з продажу годинників під ключ, запропонуємо різні варіанти розробки.

Розробка плюс

 

Что може входить в разработку сайта  интернет-магазину з продажу годинників:

    розробка структури сайту з урахуванням перспектив його подальшого просування
    регистрация домена
    розробка дизайну сайту
    Веретка дизайну
    інтеграція системи управління сайтом
    інтеграція додаткових модулів та сервісів для інтернет-магазину (наприклад, онлайн-консультант, прийом платежів на сайті тощо)
    написання контента, SEO-оптимізація опису товарів і матеріалів
    наповнення каталогу товару та контенту
    інтеграція з 1С

 

Ціна інтернет-магазину

Ми не беремо ціну «зі стелі». Розрахуємо вартість розробки інтернет-магазину

виходячи з Ваших вимог до дизайну і функціональності сайту. Ціна сайту визначається після ретельного опрацювання нами Вашого технічного завдання на розробку сайту і калькуляції всіх видів робіт.

Прикиньте вартість інтернет-магазину на Калькуляторі ціни інтернет-магазину. А краще - зателефонуйте або надішліть запит і ми розрахуємо для Вас вартість і термін розробки сайту.

Будьте впевнені: ми підберемо для Вас оптимальне рішення за найкращою ціною!

 

Безкоштовно при замовленні інтернет-магазину в веб-студії:

 

Безкоштовна реєстрація доменного імені, обраного Вами, в зоні ua  на 1 рік. Ми допоможемо Вам безкоштовно перевірити свою можливість бути для реєстрації обрані Вами варіанти доменного імені.

Безкоштовна реєстрація створеного сайту в великих пошукових системах, таких як Яндекс, Google. Вся реєстрація проводиться тільки вручну, що гарантує правильність і своєчасність надання інформації про Ваш сайт в пошукових системах.

Безкоштовна установка лічильника статистики відвідувань на створеному сайті (системи Яндекс, LiveInternet, Mail.ru, або інший за Вашим бажанням).

Розміщення і настройка створеного інтернет-магазину на хостингу. Кваліфікований підбір хостингу, відповідного технічним вимогам, що забезпечують правильну роботу сайту. Ви отримуєте повністю готовий до роботи сайт.

Безкоштовне навчання співробітника Клієнта (в офісі веб-студії або по Скайпу) роботі з сайтом і системою управління сайтом.

Безкоштовна технічна підтримка - 6 місяців (установка необхідних оновлень системи, виправлення виниклих програмних помилок).

Безкоштовна телефонна і онлайн консультаційна підтримка - до 6 місяців.

Все статьи...

Заявка на консультацию

Я не робот*