Продвижение сайта для турфирмы. Раскрутка туристического сайта.

Продвижение, раскрутка туристических сайтов, сайтов турфирм и туроператоров в Киеве и по Украине.

Ми розробимо і реалізуємо ефективну стратегію просування. Ваш сайт виявиться в топі по величезній кількості тематичних запитів, збільшиться трафік і кількість звернень - заявок, онлайн-замовлень, дзвінків. Просування сайту включає велику роботу по юзабіліті: поліпшивши зручність сайту, ми так само покращимо і його конверсію.


Що вам дасть пошукове просування?

    Дозволить збільшувати продажі за рахунок сезонного попиту: почавши SEO-роботи зараз, ми просунемо позиції сайту до початку сезону, і ви отримаєте різке збільшення конверсійного трафіку;
    Допоможе залучати більше нових клієнтів: величезна семантичне ядро ​​з тисяч і десятків тисяч запитів забезпечить стабільний приплив трафіку навіть в «мертвий сезон»;
    Підвищить довіру до вашої компанії: результатів пошуку користувачі довіряють більше, ніж відверто рекламних каналів. Для ваших потенційних клієнтів ваш рейтинг в пошуковій системі - це ще один показник надійності компанії.

Як це працює

    Ми досліджуємо вашу туристичну нішу. Вивчаємо попит і фактори сезонності
    Проводимо аудит сайту. Аналізуємо поточний стан в пошукових системах.
    Визначаємо пул продають запитів і перевіряємо релевантність сторінок. Складаємо семантичне ядро ​​на кілька тисяч і десятків тисяч запитів.
    Аналізуємо сайти конкурентів. Знаходимо їх сильні і слабкі сторони, беремо позитивний досвід на озброєння.
    Визначаємо якість контенту. Наскільки він унікальний, цікавий і корисний для користувача.
    Робимо юзабіліті-аудит. Ресурс повинен бути максимально зручний, щоб клієнт міг в два-три кроки знайти потрібну інформацію, оформити замовлення або зв'язатися з менеджером.
    Складаємо список рекомендацій на основі проведених досліджень.
    Після узгодження починаємо оптимізацію і роботи по просуванню сайту. Усуваємо технічні помилки, оптимізуємо код, покращуємо юзабіліті, створюємо і редагуємо контент, працюємо над зовнішніми факторами.
    Регулярно надаємо аналітичні звіти про виконані роботи. Детальна інформація про позиції сайту, притоці відвідувачів, конверсії.

Особливості просування туристичного сайту

Щоб «пробитися» на верхні рядки пошукового рейтингу у висококонкурентному туристичної тематики ми враховуємо різні фактори:

    Тип сайту. Залежно від типу сайту ми розробляємо стратегію просування: підбираємо семантичне ядро ​​запитів, яке може включати в різному ступені високочастотні запити (наприклад, «тури в Грецію»), середньо- і низькочастотні ( «Греція тури ціни 2015 вересень»), інформаційні запити про національних святах, визначні пам'ятки і т.д. ( «Лабіринт Мінотавра на Криті»).
    Сезонність. Один провідних чинників для туристичного бізнесу. Існують традиційні періоди підвищеного попиту на різні напрямки - новорічні канікули, травневі свята і т.д. Ми заздалегідь підберемо найбільш популярні запити по туристичній тематиці для підготовки вашого сайту до просування по ним.

З якими типами сайтів ми працюємо

    Сайтами туроператорів;
    Сайтами, присвяченими одній країні або декільком;
    Промо-сайтами, які рекламують конкретне туристичний напрямок;
    Вузькотематичні - присвяченими тем, пов'язаних з відпочинком за кордоном, пам'яток ( «Популярні місця в світі», «Оригінальні готелі», «Лікування на Мертвому морі») і т.д.
    Порталами, які не тільки рекламують і продають тури, але і включають додаткові сервіси (продаж авіаквитків, бронювання готелів), гід по пам'ятках і різну корисну інформацію.
    Інформаційними ресурсами: сайтами про планування подорожей, путівниками, інформаційними ресурсами про готелі, авторськими блогами про подорожі.

Чому варто довірити сайт компанії «ПРОСАЙТ»

    Розробляємо гнучку стратегію, яка дозволяє вносити коригування в разі зміни алгоритмів пошукових систем. Це дає можливість не здавати позиції і постійно залучати цільовий трафік.
    Використовуємо «мертвий сезон» з розумом. У цьому випадку використовуємо правильні стратегічні рішення і «прокачуємо» цільову аудиторію заздалегідь, щоб в потрібний момент ви були в топі і мали високі продажі.
    Використовуємо точкові тактики. В ході предметного аналізу ми сегментуємо коло користувачів для визначення тактики розкрутки туристичного сайту, виходячи з типу цільової аудиторії. Одні прийоми ми використовуємо на ловців «гарячих турів», інші на тих, хто планує відпочинок заздалегідь.

 

 

Наша компания оказывает услугу  раскрутка сайта для турфирмы и туроператора  Киев, Бровары, Борисполь, Ровно, Одесса, Чернигов, Львов, Николаев, Черкассы, Черновцы, Днепр, Харьков, Винница, Луцк, Тернополь, Кировоград, Запорожье, Ужгород, Мариуполь, Полтава, Белая церьковь, Прилуки, Житомир

Все статьи...

Заявка на консультацию

Я не робот*