Сайт отеля С легким паром

Категория: Сайт Визитка

Розробка сайту для готелю

Одна з найкращих причин створення сайту готелю — це можливість персоналізувати вашу історію свіжими та яскравими зображеннями. Грамотна подача візуальної інформації є найшвидшим шляхом для того, щоб викликати емоційний відгук у Вашої аудиторії та зафіксувати його бронюванням.

Використання сторонніх платформ – це завжди обмеження для бізнесу. Вони можуть бути допоміжними інструментами. Однак головним залишається персоналізований веб-сайт. На букінгових платформах-посередниках Ви зіткнетеся з високою конкуренцією та комісією за бронь із сервісу, у той час як створення власного сайту готелю дозволяє отримувати прибуток від прямого бронювання. Створення сайту готелю включає розробку адаптивної версії для мобільних пристроїв, що дозволяє Вашим потенційним клієнтам зв'язатися з Вам, перебуваючи в дорозі. Це не тільки підвищує Ваш статус в очах аудиторії, але скорочує час виконання цільової дії.

 

Які завдання вирішує розробка сайту для готелю

Сайт готелю – це багатофункціональний ресурс, який відкриває широкі можливості для розвитку Вашого бізнесу. Професійна розробка сайту готелю дозволяє вирішити такі завдання:

    Прямі продажі

Головне призначення створення сайтів готелів — це оптимізація продажу (замовлення номерів, готельних послуг та спеціальних пропозицій) та підвищення відсотка бронювань. Відвідувач може ознайомитися з наявністю вільних номерів та їх класом, дізнатися про набір послуг, що власне, і, власне, оформити броню. Розуміння поведінки клієнта та його очікувань дозволяє формувати стратегію взаємин із ним через спеціальні пакети пропозицій.

    Джерело інформації

Щоб замовити послугу та якісно розробити сайт готелю, необхідно надати детальну інформацію, яка створює імідж готелю та розкриє його історію, розповість про місцеві визначні пам'ятки та розкриє відмінні риси. Додаткова інформація про можливість проведення заходів, пропозиції ресторанів та сезонні акції – все це підвищує рівень Вашого статусу в очах клієнта. Крім того, якісно створити сайт готелю, значить, отримати пряме джерело інформації про поведінку відвідувачів на сайті: їхні дії, переваги, частоту відвідувань та коефіцієнт конверсії.

    Розширені можливості просування

Крім надання інформації, сайт готелю так само може бути ефективним інструментом маркетингової стратегії. Грамотно оптимізований контент підвищує видимість Вашого ресурсу у пошукових системах та генерує зворотний трафік на Ваш сайт. Ви отримуєте рекламу на постійній основі та підвищуєте свої шанси на збільшення прибутку.

Наши преимущества

Мы работаем с 2002 года и за прошедшее время накопили богатый опыт решений в различных областях сайтостроения.
Сайт созданный нашей веб-студией сможет обслуживать любой сотрудник вашей компании, не зависимо от его уровня знания компьютера.

Работаем 14 лет

Индивидуальный подход к клиенту - разработка сайтов отвечающих требованиям клиентов.

Более 100 клиентов

Помогаем нашим клиентам увеличить продажи через интернет и сделать бизнем эффективнее.

Свыше 1000 проектов

Большой опыт работы над проектами различной сложности. Индивидуальные проекты.

Всегда в срок

Работа в рамках договора и технического задания, с гарантией и ответственностью исполнителя.

Ничего лишнего

Индивидуальные и простые системы управления сайтом. Просто в управлении.

Готовые решения

Мы рады предложить вам индивидуальные решения для вашего бизнеса, которые не требуют специального обучения.