Создание сайт визитка трениги Киев

Категория: Сайт Визитка

Створення сайту для семінарів
Розробка сайту тренінгів

В умовах віртуалізації та соціального дистанціювання створення сайту для тренінгів дозволяє охопити широку аудиторію учнів при скороченні витрат на оренду приміщення та публікацію презентаційних матеріалів. Вся інформація про Ваші навчальні курси зібрана в одному місці: програма семінарів, список спікерів та розклад занять. Завдяки формі реєстрації у Вас формується клієнтська база, на основі якої можна налаштувати автоворонку розсилок із пропозиціями купівлі послуг.

Можна розробити сайт семінарів з інтеграцією рекурентних платежів, коли окремі курси налаштовані на автоподовження та оплата автоматично знімається з оформлення підписки. Таким чином, Ви отримуєте регулярний дохід за мінімізованих витрат часу. За допомогою вбудованої CRM Ви зможете керувати замовленнями та приймати оплати у зручний для Вас спосіб.

 

Створити сайт семінарів: головні переваги

    Аналіз та сегментування аудиторії

Розробка сайту семінарів дозволяє зібрати всю інформацію про клієнтів в одному місці (які курси проходили, статуси оплати, оформлення заявок). Ви зможете категоризувати учнів за групами залежно від їхньої активності (пройшли вони повний курс чи ні). Все це допомагає краще зрозуміти свою аудиторію та розробити нові пропозиції.

    Можливості реклами та просування

Якісно розробити сайт для тренінгів, значить підвищити впізнаваність Вашої компанії шляхом інтеграції із соціальними мережами, настроювання контекстної реклами та методів SEO-просування.

    Формування авторитету

Ще одна причина розробити сайт для семінарів – це підвищення рівня довіри до своїх послуг. Завдяки публікації профільних матеріалів, списку партнерів та відгукам клієнтів Ви формуєте свій імідж експертів в очах аудиторії.

Наши преимущества

Мы работаем с 2002 года и за прошедшее время накопили богатый опыт решений в различных областях сайтостроения.
Сайт созданный нашей веб-студией сможет обслуживать любой сотрудник вашей компании, не зависимо от его уровня знания компьютера.

Работаем 14 лет

Индивидуальный подход к клиенту - разработка сайтов отвечающих требованиям клиентов.

Более 100 клиентов

Помогаем нашим клиентам увеличить продажи через интернет и сделать бизнем эффективнее.

Свыше 1000 проектов

Большой опыт работы над проектами различной сложности. Индивидуальные проекты.

Всегда в срок

Работа в рамках договора и технического задания, с гарантией и ответственностью исполнителя.

Ничего лишнего

Индивидуальные и простые системы управления сайтом. Просто в управлении.

Готовые решения

Мы рады предложить вам индивидуальные решения для вашего бизнеса, которые не требуют специального обучения.