Просування адвокатського сайту

Просування сайту адвоката у ТОП-10

 

 

Ціна: від 3000 грн

Термін отримання результату: 30 днів

 

Для замовлення послуги заповніть форму: Заявка на консультацію або зателефонуйте +38 067 502 61 33

 

Просування сайту адвоката у ТОП пошукової видачі – це комплексне завдання. Необхідно опрацьовувати всі напрями оптимізації – збір семантики, технічна оптимізація, оптимізація сторінок, а також деякі специфічні аспекти, що впливають на просування сайту у цій ніші.

 


  Для сайту адвоката такими аспектами є:

 

  •      підвищення довіри пошукових систем та користувачів до сайту;
  •      відповідність контенту принципам E-A-T (експертність, авторитетність, достовірність);
  •      розробка докладної структури сайту;
  •      просування низькочастотного трафіку.

 


Базові напрями оптимізації

 

Семантичне ядро


Для просування сайту у ТОП необхідно охопити максимум запитів тематики. Характерною особливістю ніші є наявність великої кількості інформаційних запитів, які можна використовувати у статтях блогу, розділ безкоштовних консультацій тощо.

Технічна оптимізація

На сайті має бути коректна мобільна версія (або адаптивна верстка), а скрипти, форми та верстка мають коректно відображатися у різних браузерах та операційних системах. Важливо також виправити биті посилання, усунути дублі сторінок, налаштувати коректне формування URL-адреси та підвищити швидкість завантаження сторінок, у тому числі на мобільних пристроях – все це безпосередньо впливає на позиції сайту на пошуку.

Оптимізація сторінок

Вибрані для просування запити групуються на сторінках, і проводиться робота з оптимізації. Ключові слова із запитів включаються до метатегів title, description, H1. Тексти сторінок коригуються або пишуться заново також з урахуванням природного входження цих ключових слів.

 


Структура сайту

 

У процесі формування семантичного ядра для сайту створюються десятки нових сторінок просування запитів. У результаті стару структуру сайту найчастіше доводиться повністю переробити, тому що в неї складно органічно вписати їх усі. Ми розробляємо нову, розподіляючи сторінки по розділах та підрозділах – так, щоб користувач міг легко знайти потрібне. Наприклад, каталог послуг на сайті адвоката можна структурувати за такими принципами:
виділити у різні категорії послуги для фізичних та юридичних осіб ("адвокат для громадян", "адвокат для бізнесу");

у межах цих категорій розподілити послуги за видом права (цивільні справи, кримінальні справи, житлові питання, податкові спори, сімейне право);

далі у структурі розмістити сторінки окремих послуг, наприклад, у розділі "адвокат у сімейних справах" можна виділити розділи "адвокат із розлучень", "адвокат у спадок", "адвокат з позбавлення батьківських прав";

посилання на популярні запити можна додати до підвалу сайту, а також до розділів каталогу послуг у вигляді окремого блоку "Популярні послуги".

Добре продумана структура сайту не тільки сприяє просуванню, але й зручна для користувача – він швидко знайде потрібну йому сторінку та запишеться на консультацію.

 

Експертність, авторитетність та трастовість сайту

 

Просування сайту в тематиці адвокатських послуг потребує підвищення довіри користувачів та пошукових систем до сайту. Для цього використовується:

 

  •      розміщення у розділі контактів або на сторінці "Про компанію" реального фото адвоката;
  •      розміщення дипломів, нагород, сертифікатів, що підтверджують його кваліфікацію та експертність;
  •      ведення розділу безкоштовних онлайн-консультацій. Такий розділ додатково сприяє просуванню низькочастотного трафіку – у питаннях будуть присутні реальні запити користувачів;
  •      ведення розділу прикладів із практики або включення таких прикладів безпосередньо на сторінки послуг;
  •      відгуки клієнтів і т.д.

Тексти на сторінках також мають відображати експертність сайту. Для їх підготовки ми залучаємо копірайтерів, які розуміються на тематиці адвокатських послуг.

Просування в ТОП сприяють тексти, написані професійною, експертною мовою, із вживанням термінів тематики, але при цьому зрозумілі звичайному користувачеві.

 

Низькочастотні запити

Ще одна відмінність цієї тематики – це велика кількість довгих запитів із низькою частотністю. Користувачі часто формують запит у пошукову систему із зазначенням різних особливостей юридичної проблеми, наприклад, "як розділити майно при розлученні, якщо колишній чоловік проти та він інвалід", "як притягнути до відповідальності сусідів у багатоквартирному будинку за шум уночі" тощо.

За такими запитами можна отримати велику кількість трафіку. Найпростіший шлях оптимізації під них – ведення розділу безкоштовних консультацій. У цьому випадку самі користувачі створюватимуть контент із потрібними ключовими словами; від вас же знадобляться лише грамотні, експертні консультації до нього, які підвищуватимуть довіру користувачів.

 

 

Всі статті...

Заявка на консультацію

Я не робот*

Приклади Таких Сайтів

Створення сайту для адвоката, юридичної фірми

Створення сайту для адвоката, юридичної фірми

Сайт заточено під роботу адвоката. Багато різних форм замовлення

Більше інформації
Сайт аудитора Бровари

Сайт аудитора Бровари

Бюджетний варіант сайту візитки з адаптивним дизайном

Більше інформації