Пошуковий Аудит

Пошуковий аудит сайту

Пошуковий аудит сайту (SEO аналіз) - це діагностика ресурсу на виявлення помилок, які перешкоджають виходу сайту на верхні позиції в результатах пошуку.

Аудит і оцінка просування сайту потрібні у випадках, коли:

    сайт займає невигідні позиції в пошуковій видачі, має низькі показники відвідуваності і продажів;
    сайт потрапив за санкцією пошукових машин внаслідок невдалої SEO-кампанії і його потрібно терміново «реанімувати»;
    є трафік (відвідуваність), але кількість покупок на порядок менше числа відвідувачів.


Мета аудиту - підвищення позицій і збільшення кількості переходів на сайт. Ми проводимо аналіз сайту компанії і даємо рекомендації, як покращити роботу ресурсу. Така діагностика необхідна для створення або зміни алгоритму ефективного просування в мережі. Ви дізнаєтеся, як потрібно модифікувати сайт, щоб він оперативно і коректно потрапляв в пошукові системи.

Що ми робимо:

КРОК №1
Вивчаємо бізнес замовника і визначаємо його специфіку. Проводимо сегментацію споживачів, щоб з'ясувати сферу їх інтересів. Це необхідно для розробки стратегії залучення нових потенційних покупців.

КРОК №2
Визначаємо, які запити формулює цільова аудиторія в пошукових системах. Виявляємо пріоритетні запити і проводимо аналіз ключових слів для сторінок сайту. Далі ми складаємо семантичне ядро, підбираємо коректні ключові вирази з урахуванням іміджу компанії і стратегії продажів.

КРОК №3
За ключовим запитам визначаємо видимість сайту в пошукових системах і даємо рекомендації для підвищення його позиції у видачі. Це в основному стосується наявності унікального і оптимізованого контенту (текстового наповнення), включення «продають» запитів в SEO-атрибути (title, description, h1 і т.д.) і багато інших. ін.

КРОК №3
Вивчаємо юзабіліті сайту, визначаючи наскільки він зручний для користувача. Ресурс повинен надавати логічну навігацію, працездатні інструменти та форми (зворотний зв'язок, заявки і т.д.). Сторінки сайту повинні коректно відображатися в різних браузерах.

Необхідно також, щоб інформація на сторінках була зручною для сприйняття: грамотно структуровані тексти, фото-, відеоматеріали, інфографіка та інші елементи сторінки. Користувач повинен затриматися на вашому сайті. Якщо йому щось не сподобається, і він піде, то пошукові машини розцінять це як негативний поведінковий фактор і можуть знизити ваш рейтинг.

КРОК №4
Проводимо аналіз оптимізації вашого сайту, стежимо за динамікою його відвідуваності, виділяючи основні джерела притоку відвідувачів. Також зазначаємо все прямі посилання на сайт з інших ресурсів.

КРОК №5
Визначаємо і аналізуємо стратегію просування ваших конкурентів, відстежуємо їх позиції в пошукових системах. На основі отриманих даних розробляється тактика, як з найменшими витратами обійти конкурента.

КРОК №6
За результатами пошукового аудиту ви отримуєте звіт, який включає опис поточного стану та рекомендації щодо поліпшення ситуації.

Аналіз сайту компанії - це не загальні поради або адаптація типових моделей, це дослідницька робота по виявленню реальних проблем конкретного ресурсу. Ми займаємося точкової аналітикою, щоб Ви могли провести ефективну внутрішню оптимізацію сайту по ключових напрямах (програмний код, контент).

SEO - це базова частина пошукової оптимізації, на основі якої будується стратегія просування сайту. Від якості пошукового аудиту багато в чому залежить ефективність просування і кінцевий результат. Грамотний пошуковий аудит працює на підвищення позицій сайту в пошуковій видачі, приплив цільових відвідувачів і збільшення

Заявка на консультацію

Я не робот*

Наші переваги

Ми працюємо з 2002 року і за минулий час накопичили багатий досвід рішень у різних галузях створення сайтів.
Сайт, створений нашою веб-студією, зможе обслуговувати будь-який співробітник вашої компанії, незалежно від його рівня знання комп'ютера.

Працюємо 20 років

Індивідуальний підхід до клієнта - розробка сайтів, що відповідають вимогам клієнтів.

Понад 300 клієнтів

Допомагаємо нашим клієнтам збільшити продажі через інтернет та зробити бізнес ефективнішим.

Понад 1000 проектів

Великий досвід роботи над проектами різної складності. Індивідуальні проекти.

Завжди вчасно

Робота в рамках договору та технічного завдання, з гарантією та відповідальністю виконавця.

Нічого зайвого

Індивідуальні та прості системи керування сайтом. Просто в управлінні.

Готові рішення

Ми раді запропонувати вам індивідуальні рішення для вашого бізнесу, які не потребують спеціального навчання.