Поисковый аудит

Поисковый аудит сайта

Пошуковий аудит сайту

Пошуковий аудит сайту (SEO аналіз) - це діагностика ресурсу на виявлення помилок, які перешкоджають виходу сайту на верхні позиції в результатах пошуку.

Аудит і оцінка просування сайту потрібні у випадках, коли:

    сайт займає невигідні позиції в пошуковій видачі, має низькі показники відвідуваності і продажів;
    сайт потрапив за санкцією пошукових машин внаслідок невдалої SEO-кампанії і його потрібно терміново «реанімувати»;
    є трафік (відвідуваність), але кількість покупок на порядок менше числа відвідувачів.


Мета аудиту - підвищення позицій і збільшення кількості переходів на сайт. Ми проводимо аналіз сайту компанії і даємо рекомендації, як покращити роботу ресурсу. Така діагностика необхідна для створення або зміни алгоритму ефективного просування в мережі. Ви дізнаєтеся, як потрібно модифікувати сайт, щоб він оперативно і коректно потрапляв в пошукові системи.

Що ми робимо:

КРОК №1
Вивчаємо бізнес замовника і визначаємо його специфіку. Проводимо сегментацію споживачів, щоб з'ясувати сферу їх інтересів. Це необхідно для розробки стратегії залучення нових потенційних покупців.

КРОК №2
Визначаємо, які запити формулює цільова аудиторія в пошукових системах. Виявляємо пріоритетні запити і проводимо аналіз ключових слів для сторінок сайту. Далі ми складаємо семантичне ядро, підбираємо коректні ключові вирази з урахуванням іміджу компанії і стратегії продажів.

КРОК №3
За ключовим запитам визначаємо видимість сайту в пошукових системах і даємо рекомендації для підвищення його позиції у видачі. Це в основному стосується наявності унікального і оптимізованого контенту (текстового наповнення), включення «продають» запитів в SEO-атрибути (title, description, h1 і т.д.) і багато інших. ін.

КРОК №3
Вивчаємо юзабіліті сайту, визначаючи наскільки він зручний для користувача. Ресурс повинен надавати логічну навігацію, працездатні інструменти та форми (зворотний зв'язок, заявки і т.д.). Сторінки сайту повинні коректно відображатися в різних браузерах.

Необхідно також, щоб інформація на сторінках була зручною для сприйняття: грамотно структуровані тексти, фото-, відеоматеріали, інфографіка та інші елементи сторінки. Користувач повинен затриматися на вашому сайті. Якщо йому щось не сподобається, і він піде, то пошукові машини розцінять це як негативний поведінковий фактор і можуть знизити ваш рейтинг.

КРОК №4
Проводимо аналіз оптимізації вашого сайту, стежимо за динамікою його відвідуваності, виділяючи основні джерела притоку відвідувачів. Також зазначаємо все прямі посилання на сайт з інших ресурсів.

КРОК №5
Визначаємо і аналізуємо стратегію просування ваших конкурентів, відстежуємо їх позиції в пошукових системах. На основі отриманих даних розробляється тактика, як з найменшими витратами обійти конкурента.

КРОК №6
За результатами пошукового аудиту ви отримуєте звіт, який включає опис поточного стану та рекомендації щодо поліпшення ситуації.

Аналіз сайту компанії - це не загальні поради або адаптація типових моделей, це дослідницька робота по виявленню реальних проблем конкретного ресурсу. Ми займаємося точкової аналітикою, щоб Ви могли провести ефективну внутрішню оптимізацію сайту по ключових напрямах (програмний код, контент).

SEO - це базова частина пошукової оптимізації, на основі якої будується стратегія просування сайту. Від якості пошукового аудиту багато в чому залежить ефективність просування і кінцевий результат. Грамотний пошуковий аудит працює на підвищення позицій сайту в пошуковій видачі, приплив цільових відвідувачів і збільшення

Заявка на консультацию

Я не робот*

Наши преимущества

Мы работаем с 2002 года и за прошедшее время накопили богатый опыт решений в различных областях сайтостроения.
Сайт созданный нашей веб-студией сможет обслуживать любой сотрудник вашей компании, не зависимо от его уровня знания компьютера.

Работаем 14 лет

Индивидуальный подход к клиенту - разработка сайтов отвечающих требованиям клиентов.

Более 100 клиентов

Помогаем нашим клиентам увеличить продажи через интернет и сделать бизнем эффективнее.

Свыше 1000 проектов

Большой опыт работы над проектами различной сложности. Индивидуальные проекты.

Всегда в срок

Работа в рамках договора и технического задания, с гарантией и ответственностью исполнителя.

Ничего лишнего

Индивидуальные и простые системы управления сайтом. Просто в управлении.

Готовые решения

Мы рады предложить вам индивидуальные решения для вашего бизнеса, которые не требуют специального обучения.