Пошукова Оптимізація

Пошукова оптимізація сайту у Києві.

 

Пошукова оптимізація сайтів, замовити послугу оптимізації сайту під пошукові системи Яндекс і Google.

Поисковая оптимизация сайтов, заказать услугу оптимизации сайта под поисковые системы Яндекс и Google.

 

SEO як кращий інструмент для залучення цільової аудиторії

SEO (search engine optimization) - це комплексна послуга з пошукової оптимізації та просування, основне завдання якої - збільшення відвідуваності з пошукових систем.

 

основні переваги SEO

    Низька вартість
    Максимально широкий і якісний охоплення цільової аудиторії
    Висока довіра користувачів до результатів пошукової видачі

    висока конверсія
    Точність в оцінці результату за рахунок накопичуваної статистики
    Просування одних запитів тягне за собою зростання позицій по іншим пошуковим фразам

Чому з нами вигідно співпрацювати:


ДОСВІД

Ми надаємо послуги з оптимізації сайтів з 2002 року. Ми розбираємося в механізмах просування і вміємо швидко орієнтуватися, коли пошукові системи змінюють політику ранжирування (видачі списку сайтів). Серед наших фахівців є ті, хто свого часу самі займалися розробкою алгоритмів роботи пошукових систем, і сьогодні ми застосовуємо їх напрацювання і досвід для ефективного просування наших клієнтів.


ЯК МИ ЦЕ РОБИМО

Оптимізація відбувається за запитами (ключовими словами), які користувачі вводять в рядку пошуку. SEO дозволяє підлаштувати сайт під ці запити і вивести його в ТОП. Наша мета - перетворити сайт клієнта в бізнес-інструмент, за допомогою якого можна ефективно вирішити маркетингові задачі

Для кожного проекту розробляється індивідуальна стратегія просування, що дозволяє вивести сайт на перші позиції в результатах пошуку і утримати їх. Ми зробимо все, щоб наше партнерство було для вас не тільки максимально вигідним, але і комфортним.


Наша робота включає в себе

    Оптимізація сайту:

- Зовнішні фактори

- Впровадження

- Підбір запитів

- Поведінкові фактори

- Аналітика

- Звітність

ЕТАПИ:

    Дослідження бізнесу

    Ми аналізуємо специфіку вашого бізнесу, щоб підібрати ефективні запити. Чим докладніше аналіз, тим ширше коло ключових слів. Це дозволяє охопити майже 100% цільової аудиторії і привернути на ваш сайт більше відвідувачів.

    Також ми досліджуємо сайти конкурентів. Вивчення стратегії просування сайтів дозволяє виробити свою тактику, щоб меншими витратами обійти конкурентів в пошуковій видачі.

    Детальніше про пошуковому аудиті


    Підбір запитів для просування сайту

Пул запитів формує «семантичне ядро», необхідне для просування сайту. В ході формування «ядра» ми враховуємо різні показники: вміст, вік сайту, видимість в пошукових системах, бюджет кампанії і вигода і мн. ін. Ми проводимо сегментацію ваших потенційних клієнтів і аналізуємо способи, за допомогою яких різні типи споживачів шукають продукт. Визначаємо їх мотиви і поведінку, щоб грамотно адаптувати контент (зміст ресурсу) під цільові запити.

    На цьому етапі ми оцінюємо функціонал сайту для просування по ключових запитах. Простіше кажучи, ми виявляємо ті сторінки, які можна швидко вивести в ТОП. Для інших запитів і сторінок, які потребують більш складного технічного рішення, опрацьовуємо план просування. При підборі «ключів» за основу береться статистика Яндекса і Google.

    На виході отримуємо тематичні групи запитів і список сторінок, які будемо просувати ключові слова. Йдеться про існуючі сторінках і нових, які необхідно створити. Ми узгоджуємо «семантичне ядро» і реєстр сторінок із замовником і коригуємо списки, з огляду на маркетингову стратегію вашої компанії.

    Такий комплексний підхід до просування дозволить сайту в подальшому залучати більше потенційних клієнтів і приносити більше прибутку власнику.

Технічний аудит

    Це важливий етап пошукової оптимізації. У вас можуть бути відмінні тексти на сайті, але через технічні помилки сайт не буде коректно індексуватися (оброблятися) пошуковими системами, і його рейтинг буде прагнути до нуля.

    Ми вивчаємо сайт на предмет помилок в програмному коді, щоб максимально адаптувати його під алгоритми пошукових машин. Технічна оптимізація сайту дозволить підняти ваш сайт в ТОП і привести до вас реального покупця послуги / товару.


    Оптимізація сторінок сайту

    При оптимізації сторінок ми орієнтуємося на специфіку збору та сприйняття інформації користувачем. Даність така, що сучасна людина більше не намагається ретельно розшукати щось в інформаційному шумі. Йому потрібно дати все відразу і в повному обсязі. Але це не означає, що ми рекомендуємо розміщувати на сайті тексти довжиною в сувої глашатаїв. Потрібно забезпечувати людини чіткої і корисною інформацією.

    Ми вивчаємо сайт на предмет помилок в програмному коді, щоб максимально адаптувати його під алгоритми пошукових машин.

    Тексти на сайті повинні бути

        унікальними, тобто не мати дублікатів на інших ресурсах;
        містити запити, розподілені згідно з правилами розміщення ключів;
        забезпечені коректними мета-тегами;
        добре структуровані, «читабельні» і корисні користувачеві і мн. ін.

    Оптимізація сторінок - це не тільки тексти. Необхідно подавати інформацію багатоканальний - на сторінках рекомендується розміщувати по темі інфографіку, відео, фото, текст, графіки, діаграми та інші елементи, що несуть корисну message. Вони враховуються пошуковими системами як позитивні чинники і в результаті впливають на підвищення позицій вашого сайту в рейтингу пошукових систем.

Важливо: Не варто забувати і про наявність таких важливих блоків як «Ціни», «Відгуки», «Кейси», розробка грамотного юзабіліті з хорошою навігацією і інтуїтивним інтерфейсом і мн. ін. Наші фахівці зможуть детально вам розповісти про тих, на перший погляд незначних, факторах, які відіграють важливу роль в успішному розвитку сайту.

    Проведення всіх робіт по оптимізації необхідно для того, щоб пошукові системи коректно обробили сторінки і включили їх в свою базу (індекс) для видачі користувачам.


    Складання технічного завдання

    На основі проведеного дослідження ми складаємо технічне завдання (ТЗ), в якому містяться етапи оптимізації для поліпшення сайту. Після узгодження з замовником ми приступаємо до роботи. Відзначимо, що діємо строго по ТЗ. Наші веб-майстри стежать за роботою сайту і створюють резервні копії (бекапи). Так що втрата даних виключена.


    Підвищення авторитетності сайту

    Розміщуємо посилання на сайт в Інтернеті, це дозволяє підвищити авторитет вашого ресурсу для пошукових систем і поліпшити результати видачі. Так відбувається тільки в тому випадку, коли посилання розподілені грамотно: тексти «Не переспамлени», розташовані на ефективних майданчиках, інформативні і т. Д.

    Ми складаємо відповідні тексти на основі підібраних запитів і розміщуємо їх на гідних ресурсах, забезпечуючи реальні переходи і піднімаючи рейтинг вашого сайту.

    Моніторинг відвідуваності сайту і конверсії

    В ході пошукової оптимізації ми аналізуємо ефективність запитів, за якими потенційні клієнти приходять на ваш сайт. Стратегія просування коригується в подальшому - ми відкидаємо зайве і концентруємося на працюючих запитах. Постійний моніторинг видимості сайту і сторінок, оперативність у зміні стратегії дозволяють підвищити конверсію (перетворення) відвідувачів в клієнтів.

Ми визначаємо відсоток конверсії, орієнтуючись на ті корисні дії, в яких ви зацікавлені. Це можуть бути не тільки покупки, але і скачування матеріалу, реєстрація на сайті, підписка на розсилку і т. Д. Ми постійно стежимо за тим, як змінюється цей показник для того, щоб підвищувати ККД сайту і вимагати більшої конверсії. Якщо на ваш сайт протягом доби зайшли 600 унікальних відвідувачів, з них оформили замовлення 12 осіб, то відсоток конверсії (12/600 * 100) складе 2%.

Заявка на консультацію

Я не робот*

Наші переваги

Ми працюємо з 2002 року і за минулий час накопичили багатий досвід рішень у різних галузях створення сайтів.
Сайт, створений нашою веб-студією, зможе обслуговувати будь-який співробітник вашої компанії, незалежно від його рівня знання комп'ютера.

Працюємо 20 років

Індивідуальний підхід до клієнта - розробка сайтів, що відповідають вимогам клієнтів.

Понад 300 клієнтів

Допомагаємо нашим клієнтам збільшити продажі через інтернет та зробити бізнес ефективнішим.

Понад 1000 проектів

Великий досвід роботи над проектами різної складності. Індивідуальні проекти.

Завжди вчасно

Робота в рамках договору та технічного завдання, з гарантією та відповідальністю виконавця.

Нічого зайвого

Індивідуальні та прості системи керування сайтом. Просто в управлінні.

Готові рішення

Ми раді запропонувати вам індивідуальні рішення для вашого бізнесу, які не потребують спеціального навчання.