Уникальные тексты

Уникальные тексты для сайта

Унікальні тексти для сайту

 

Багато наших замовники задають питання - «Навіщо потрібні унікальні тексти для сайту? Чи не простіше скопіювати інформацію з чужого ресурсу і розмістити її на своєму? ».
Якщо закрити очі на «Закон про авторське право», можна звичайно скористатися цим не настільки гідним способом. Але чи багато користі принесе такий «контент»?

 

Підійдемо до цієї справи раціонально і детально розглянемо розміщення інформації на ваших веб-сайтах.

Роботи пошукових систем систем Яндекс, Google та інші, невтомно день і ніч виконують свою пошукову роботу - обробляють інформацію, збирають сторінки з новою інформацією. Знайшовши нову сторінку пошукова система видає сторінці індексований номер і "прописує" їх в свою пам'ять, якщо вона унікальна за своїм контенту. За текстам пошуковий робот визначає в яку саме категорію розмістити ваш сайт і за якими ключовими фразами користувачі (потенційні замовники) в подальшому зможуть прийти на ваш ресурс для ознайомлення з інформацією.

Тепер уявіть таку ситуацію.

Робот знаходить сторінку, де знаходиться контент, який вже десь повторювався на будь-якому сайті. Це можуть бути популярні новини, представлені на різних сайтах. Це може чиясь авторська публікація. Завдяки численній програмному забезпеченню, яке виявляє наявність не унікального контенту, автор краденої статті може легко відшукати вас за своїм контенту і покарати. Добре якщо він попередить вас про те, щоб ви забрали його авторську статтю зі свого сайту або хоча б поставили посилання на першоджерело. А може мовчки поскаржитися в Яндекс або Google про порушення вами авторського права.

Результатом покарання може з'явитися занесення вашого сайту в «бан», тобто в чорний список або накласти на ваш сайт штрафні санкції. Сайти, що потрапили в бан, не індексуються більш пошуковими машинами і не беруть участі в пошуку. А це означає, що при наборі ключових фраз жоден користувач не зможе прийти на ваш сайт. Він зможе потрапити на нього, за винятком внесення імені вашого сайту www.Ваше-сайт.ru.
Чи має сенс тримати такий сайт, коли на нього приходять користувачі тільки з «примусу»?

Робот ніколи не засмічує свою пам'ять вже наявною інформацією, так уже влаштована алгоритм його роботи. Тому продубльовані тексти не мають індексу, а це значить їх розташування на вашому сайті для робота "пусте місце". Ні популярності від продубльований інформації, ні рейтингу, ні відвідувачів на ваш сайт. Сізісоф працю і одні розлади.

Ви можете мати на своєму ресурсі безліч неунікальний статей, але жодна з них не призведе на ваш сайт потенційного покупця через пошуковий сервіс.

Наявність унікального контенту на вашому сайті є одним з найбільш важливих умов того, що ваш сайт стає популярним і піднімається в рейтингу серед сайтів аналогічної тематики. Це також один з методів просування вашого сайту, який дає самі відчутні результати.

Наповнюйте свої сайти унікальною інформацією, не шкодуйте на це своїх сил.

Нова унікальна інформація на вашому сайті, це як жива текуча вода в річці. Від неї розквітне ваш сайт, і користувачі як «золоті рибки» самі припливуть до вас в руки.
Якщо ж у вас немає людей, які могли б зайнятися написанням статей для вашого сайту - довірте цю справу професіоналам.

У компанії «ПРОСАЙТ» працюють досвідчені контент-менеджери, які пишуть унікальні статті на різноманітні теми.

Вони не просто пишуть цікавий контент, а роблять це з усіма правилами пошукової оптимізації. Пишуть так, щоб пошукові роботи зліталися на ваш сайт, як «бджоли на мед». Хіба цього ви хочете?

Заявка на консультацию

Я не робот*

Наши преимущества

Мы работаем с 2002 года и за прошедшее время накопили богатый опыт решений в различных областях сайтостроения.
Сайт созданный нашей веб-студией сможет обслуживать любой сотрудник вашей компании, не зависимо от его уровня знания компьютера.

Работаем 14 лет

Индивидуальный подход к клиенту - разработка сайтов отвечающих требованиям клиентов.

Более 100 клиентов

Помогаем нашим клиентам увеличить продажи через интернет и сделать бизнем эффективнее.

Свыше 1000 проектов

Большой опыт работы над проектами различной сложности. Индивидуальные проекты.

Всегда в срок

Работа в рамках договора и технического задания, с гарантией и ответственностью исполнителя.

Ничего лишнего

Индивидуальные и простые системы управления сайтом. Просто в управлении.

Готовые решения

Мы рады предложить вам индивидуальные решения для вашего бизнеса, которые не требуют специального обучения.