Приклади Таких Сайтів

Сайт Візитка

Сайт-візитка – унікальна можливість розширити свій бізнес за мінімальних витрат.

приклади робіт

Приклади сайтів візиток різних сфер бізнесу

Портфоліо - нагорі сторінки натисніть кнопку Сайт візитка або Сайт турфірми

Сайт візитка

Щоб розповісти про свій бізнес у цікавому, ефектному та лаконічному форматі, необхідно грамотно уявити його в інтернеті. Зробити це можна, створивши сайт-візитку. Потенційні клієнти та партнери зможуть дізнатися про вас найголовніше, і при цьому витратить мінімум свого часу. Якщо у вас ще немає такого сайту, радимо ознайомитись із цією статтею. Ми розповімо, що являє собою такий ресурс, для чого він потрібен у принципі і який варіант краще – створити сайт-візитку самостійно або все ж таки довірити це команді професіоналів.

Що таке сайт-візитка

Даний сайт є невеликим веб-ресурсом, який складається з однієї або декількох сторінок (як правило, 15-20, але в деяких випадках їх кількість може бути і більшою), і містить головні відомості про компанію, підприємця, пропоновану інформацію, товари або послуг. Тут же зазначаються контактні дані, ціни та інші важливі додаткові відомості.

Сайт-візитка, за своєю суттю, повністю виправдовує свою назву, адже він виконує ту ж саму функцію, що й звичайна паперова візитна картка. Головна відмінність полягає в тому, що онлайн-ресурс містить більше корисних відомостей та може мати інтерактивні опції. Наприклад, клієнт може замовити зворотний дзвінок або відправити менеджеру компанії повідомлення з питаннями, що його цікавлять.

Чому НЕ варто робити сайт самим на конструкторі

Ви прив'язуєтесь до абонентської плати
Сайт юридично не ваша власність
Немає можливості внести доповнення (є обмеження у функціоналі)
Обмежено засоби візуалізації
Для грамотного заповнення сайту потрібні базові знання веб-дизайну, верстки, копірайтингу

Слід розуміти, що сайт-візитка – це не аналог лендінгу, хоча між ними можна знайти багато спільного. Головна відмінність полягає в тому, що візитка є більш багатофункціональним і довготривалим продуктом. Інформація на такому ресурсі оновлюється рідко, а при необхідності підкоригувати якісь дані зробити це можна швидко та легко. Крім цього, онлайн-візитка виконує роль іміджевої реклами, яка має викликати позитивні емоції, підвищувати довіру до фірми та націлювати нових клієнтів на співпрацю з нею.

Візитка – це своєрідна вітрина вашого бізнесу. Для тих, хто серйозно підходить до питання формування іміджу компанії, хто дбає про престиж і прагне розширення, дуже важливо зробити його не просто для того «щоб було». Важливо ретельно продумати кожен момент і створити унікальну, впізнавану та оригінальну вітрину. При цьому слід враховувати, що не всі способи привернення уваги є добрими.

Щоб уникнути прикрих непорозумінь і за відсутності знань та досвіду, створення сайту-візитівки все ж таки рекомендується довіряти професійним студіям. Майстри веб-студії ПроСайт володіють всією необхідною технічною базою, а також мають великий практичний досвід роботи в даному напрямку, завдяки чому легко втілюють у життя найсміливіші та найскладніші проекти.


Що має містити сайт-візитка

 

 

З технічної точки зору сайт-візитка мало чим відрізняється від корпоративного сайту чи того ж інтернет-магазину. Він також повинен мати незабутній та оригінальний дизайн з адаптивною версією для охоплення мобільних користувачів, високу швидкість завантаження, правильну структуру, зрозумілу та зручну навігацію, а також бути SEO-оптимізований. Тим не менш, з точки зору функціональності онлайн-візитка все ж таки відрізняється від великих сайтів в першу чергу - своєю лаконічністю.


Отже, які розділи є основними для будь-якого сайту візитки?

    Загальні відомості про компанію. Тут дуже важливо надати короткий, але зрозумілий опис компанії з поданням основної інформації про її вид діяльності, професійні досягнення, переваги та особливості. Також можна позначити свою надійність та зміцнити довіру потенційних клієнтів, розмістивши відгуки від тих, хто вже купив товар/скористався послугою компанії. Іншими словами, вивчивши розділ "Про компанію", користувач повинен чітко зрозуміти, чим займається ваша фірма і які вигоди він може отримати від співпраці з нею.

До всіх типів сайтів-візиток входить:

 • Підбір оптимального готового макету
 • Адаптація готового макету (перефарбування) під фірмовий стиль Замовника
 • Початкове наповнення
 • Система редагування сайту
 • Вивантаження готового сайту на сервер та передача вихідних файлів
 • Інструкція з управління сайтом
 • Повна прозорість співпраці
 • Зручна система керування
 • Надійний хостинг та техпідтримка


   Інформація про товари або послуги. Цей розділ або сторінка сайту-візитки містить опис продукції, що реалізується компанією або опис тих послуг, які вона готова надати. Тут можлива інтеграція невеликого портфоліо з фотографіями і формою зворотного зв'язку.
    Контактна інформація. У цьому розділі дуже важливо представляти повні контактні дані, щоб потенційні клієнти могли зв'язатися з представниками компанії будь-яким зручним для них способом. Як правило, така інформація включає фізичну адресу, номери контактних телефонів, адресу електронної пошти, час роботи, карту проїзду. За наявності сторінок у соціальних мережах, не зайвим буде і посилання на них.

Етапи створення сайту візитки

    Перед укладанням договору погоджуємо деталі проекту.
    Розробляємо проект, який повністю відповідає Вашим вимогам
    Публікуємо проект у мережі, видаємо інструкції та проводимо навчання по роботі з сайтом.
    Просуваємо сайт у мережі Інтернет з гарантією результату та залученням цільової аудиторії.
    Повна прозорість співпраці
    Оформлення домену та хостингу на Вас
    Повний доступ до сайту, відкритий код
    Можливість переїхати на інший хостинг
    Зручна система керування
    Можете публікувати будь-який контент (текст, зображення, таблиці, відео)
    Ви можете вносити зміни до вихідного коду стороннім розробником (відкритий вихідний код)
    Надійний хостинг та техпідтримка
    Гарантія працездатності
    Безкоштовна технічна підтримка
    Захист від вірусів та DDOs атак

Крім цього, на сайті можуть бути представлені додаткові відомості для покупців відповідно до специфіки діяльності компанії або інтересів її клієнтів.

Як правило, обсяг контенту, функціонал та кількість розділів сайту-візитівки повинні прагнути до мінімалізму. Логічно, що сайт-візитка, присвячений послугам, наприклад психолога не міститиме складного функціоналу, т.к. у ньому просто немає потреби. Зазвичай такий проект обмежується кількома сторінками з описом запропонованих послуг та можливістю замовити їх в онлайн-режимі.


Кому та для чого потрібні сайти-візитки?

 

 

Позначити себе в інтернеті за допомогою сайту-візитки можуть компанії будь-якого масштабу: невеликі приватні фірми, державні підприємства чи корпорації. Такий спосіб подання допомагає уникнути витрат на створення повноцінного веб-ресурсу, що є особливо актуальним для індивідуальних підприємців або людей, які надають послуги одноосібно: адвокатів, психологів, дизайнерів, стоматологів тощо. Доцільніше виготовити сайт-візитку вузькоспеціалізованим компаніям та тим, хто пропонує невеликий комплекс послуг. Безперечно, замінити корпоративний сайт або інтернет-магазин сайт-візитка не зможе, і в майбутньому компанії необхідно буде задуматися про створення великого сайту, проте на початковому етапі невеликої візитівки із зазначенням найголовнішої інформації буде цілком достатньо. Крім цього, бізнесменам-початківцям досить часто нічим заповнювати розділи повноцінного веб-ресурсу, через що такий портал виглядає порожнім. У такому разі, рішення створити цікаву та інформативну візитку з кількох сторінок буде найвірнішим. Важливим є той факт, що можливості сайту-візитки не обмежуються наданням інформації. З його допомогою можна проводити рекламні компанії і навіть продавати банерну рекламу, що за високої відвідуваності ресурсу може принести додатковий прибуток.

 

 

Функції сайту-візитки

Головною метою практично будь-якого ресурсу в інтернеті є реклама та просування компанії, її товарів чи послуг. Сайт-візитка призначений для створення у потенційних клієнтів та партнерів первісної думки про фірму, для знайомства з профілем її діяльності та форматом роботи.


Головними завданнями цього онлайн-ресурсу можна назвати такі:

 •         Подання компанії в Інтернеті;
 •         Залучення цільової аудиторії;
 •         Пошук нових партнерів;
 •         Економія грошей, т.к. простий ресурс обійдеться дорожче;
 •         Реклама та розповсюдження контактної інформації;
 •         Безперервна доступність. Офіс доступний не завжди, а ось сайт-так.

Реалізація цих функцій відбувається шляхом дотримання основних правил створення сайту-візитки:

 •         Розробка лаконічної та вичерпної презентації. Це основа візитки. У перші секунди користувач повинен зрозуміти, де саме він знаходиться.
 •         Гарний та зручний дизайн. Це одне з основних правил для будь-якого сайту. Не варто перевантажувати візитку, але вставка цікавих елементів у помірній кількості лише вітається.
 •         Адаптивність під різні пристрої. Створення мобільної версії сайту – це можливість охопити максимально широку аудиторію та отримати ще більше клієнтів.
 •         Висока швидкість завантаження ресурсу. Ніхто не любить чекати, поки сторінка завантажуватиметься. І якщо це відбувається занадто довго, то користувач піде швидше, ніж побачить ваш сайт.
 •         Стабільна робота. Відсутність постійних перебоїв – це можливість бути доступною для кожного клієнта завжди та скрізь.
 • Сайт-візитка дозволяє спростити сервіс роботи з клієнтами, дозволяючи їм у максимально зручній формі отримувати необхідну інформацію за допомогою онлайн-месенджера або шляхом замовлення зворотного дзвінка. Однак не варто забувати, що створення візитки - це лише перший етап на шляху до розширення бізнесу і надалі буде потрібно розкрутка такого ресурсу. Для просування візитки застосовуються технології та інструменти, які використовуються і для ресурсів іншого масштабу, при цьому стратегія розвитку розробляється з урахуванням специфічних відмінностей даного виду сайту.


Зробити самому чи довіритися професіоналам?

 

Нерідко дрібні компанії нехтують ідеєю створення онлайн-візитки, намагаючись просунути свій бізнес офлайн-рекламою або за допомогою соціальних мереж. Чи варто говорити, що це призводить до великих втрат потенційних клієнтів і, відповідно, доходу? Головними причинами небажання створити свій міні-сайт є, по-перше, страх фінансових витрат, а по-друге – просте нерозуміння ефективності роботи такого ресурсу.

Зробити самому чи довіритися професіоналам? Це питання виникає практично у кожного бізнесмена, який розуміє необхідність створення онлайн-візитки. З одного боку, якщо сайт невеликий і не вимагає величезних витрат, чому б не зробити його самостійно? Тим більше, що в інтернеті сьогодні існує безліч різноманітних платформ, призначених саме для цього.

Але, з іншого боку, наскільки можна бути впевненим у тому, що при самостійному створенні візитки не буде допущено грубих помилок, які призведуть до повної марності такого ресурсу?

Можна замовити сайт у фрілансера, але в такому випадку варто забути про якісну підтримку. Фрілансер виконає ТЗ та закінчить свою роботу. При цьому переробити вже готовий сайт або виправити помилки в ньому коштує дорожче, ніж відразу замовити роботу в професійній студії.

Не варто заперечувати, що точне знання всіх підводних каменів, які можуть зустрітися на шляху програміста в ході створення сайту є запорукою успіху будь-якого проекту. Веб-студія ПроСайт займається розробкою будь-яких видів веб-ресурсів: від мобільних додатків до великих автоматизованих систем та сервісів. Серед послуг та створення сайтів-візиток, а також комплексні рішення щодо їх розвитку та просування. Основу компанії складають фахівці з величезним досвідом роботи в галузі веб-розробок. Крім цього, ми регулярно впроваджуємо власні унікальні технології та проводимо регулярний контроль якості.

Створення онлайн-візитки практично завжди має комерційну мету. Якщо ви хочете, щоб ваш бізнес не тільки залишався на плаву, але й розвивався, знадобиться гнучкість рішень та пошук оптимальних шляхів реалізації товарів чи послуг. Вирішити такі серйозні завдання без свого сайту сьогодні практично неможливо.

Віртуальна візитівка – це просто, швидко та доступно. Вона працює цілодобово та потребує мінімальних витрат на утримання, дозволяючи отримати при цьому максимальну віддачу. Створення візитки не займає багато часу та сил, проте якщо над ним працювали професіонали, то згодом ресурс можна буде розвинути до повноцінного корпоративного сайту, доповнити його різноманітними сервісами або перетворити на повнофункціональний інтернет-магазин.


Ще трохи про сайт візитівці

Ми ознайомили вас із повним переліком доступних рішень, а також вартістю створення простого сайту – візитки під ключ, з індивідуальним дизайном, замовленим за вашим технічним завданням. Підготували пропозиції щодо виготовлення шаблонного сайту та сайту з індивідуальним дизайном. Наша веб-студія може запропонувати онлайн спілкування в Україні та допомогу у складанні технічного завдання.

Нагадаємо, що сайти класу «візитка» сформувалися на хвилі масового прагнення дрібних та середніх компаній, а також приватних осіб отримати власне представництво у мережі Інтернет. Такі ресурси є компромісом між порівняно невеликим бюджетом проекту та необхідністю отримати за ці гроші максимум можливого в плані дизайну, функціональності та споживчих властивостей.


Створення сайту візитки

 

 

Основні робочі моменти, які необхідно врахувати при розробці сайту, оптимальна структура, яка дозволяє клієнту зручно ознайомитися з пропонованими товарами та послугами.

Розробка сайту візитки відкриває нові комунікаційні можливості для обміну інформацією, а також розміщення реклами свого бізнесу або іміджу. Такий ресурс можна кваліфікувати як хороший бізнес – інструмент, що отримується за розумною ціною.

Можливість недорогого виготовлення сайту візитки дуже влаштовує малі та середні компанії та приватних осіб, серед яких: сантехніки, вантажники, прибиральники тощо.

У технічному відношенні розробка сайту візитки передбачає створення невеликого проекту, який зазвичай складається з невеликої кількості веб-сторінок, які містять представницькі відомості про компанію, приватну особу, товари або послуги. Там же розміщується, як правило, прайс-лист, поточні новини та контактна інформація. Зазвичай такий ресурс передбачає спрощену однорівневу архітектуру, яка не передбачає вкладених розділів.


Стандартний перелік складових

Традиційно до складу вартості розробки сайту візитівки входить:

 •         Дизайн стартової сторінки, що забезпечує необхідне позитивне сприйняття іміджу компанії або приватної особи.
 •         Можливість створення сторінок, для чого достатньо одного кліка мишею.
 •         Редагування існуючих сторінок, що дозволяє їх активно оновлювати, підвищуючи рейтинг ресурсу у пошукових систем.
 •         Стандартний набір службових модулів, включаючи розділ новин, фотогалерею та форму зворотного зв'язку. Крім цього, виготовлення сайту візитки може бути доповнено необхідними допоміжними модулями у вигляді: багатомовності, інтерактивних коментарів, анкетування, бронювання, керування банерами тощо;
 •         Електронна пошта – якщо вона вже є, здійснюється переадресація на адресу.
 •         Реєстрація доменного імені та надання хостингу на 1 рік.

Етапи розробки Сайту візитки
 

 •       Дослідження цільових сегментів ніші. Попередній розрахунок вартості та строків запуску. Затвердження вимог до сайту та розробка ТЗ
 •      Розробка дизайну та макетів сторінок в єдиному стилі
 •      Верстка HTML5 та CSS3 та створення адаптивних версій під мобільні пристрої.
 •      Контент менеджмент
 •      Програмування функціоналу сайту
 •      Тестування та налагодження за результатами тестування
 •      Перенесення сайту на хостинг
 •      Складання проекту замовнику

 

Разработчики сайтов на ВОРД ПРЕСС и ДЖУМЛА не скажут вам

что сайт регулярно взламывают. Так как мы сами разрабатываем свой продукт наши сайты не были взломаны ни разу

 

Якщо сьогодні інформацію про компанію не можна знайти на просторах Інтернету, вважайте, що її немає. Сайт візитка компанії потрібен не тільки для того, щоб продавати свої товари та послуги у Мережі. Створити сайт візитівку експерти радять усім, хто піклується про імідж власної компанії, і не важливо, якою діяльністю вона займається.

У нас можна замовити створення сайту візитки недорого в найкоротші терміни та за найдемократичнішими цінами. Розробка сайту візитки та її створення займає не більше семи днів, а ціна сайту-візитки всього від 7000 грн.

Сайт візитка – це особа компанії в Інтернеті. Тут і потенційні і дійсні клієнти можуть знайти всю інформацію, що цікавить - від роду діяльності, до схеми проїзду в офіс.

Замовити сайт візитку особливо важливо для компаній-початківців. Сайт візитка дозволяє швидко донести інформацію про свої послуги масової аудиторії. Сайт візитка – недорого, але ефективно представить будь-яку організацію у Глобальній мережі. Особливо якщо створенням ресурсу займаються професіонали своєї справи.

Наші фахівці індивідуально підходять до кожного замовлення, пропонуючи замовнику оптимальний варіант і за виконанням та структурою сайту. При створенні сайтів, особливо сайтів-візиток, величезне значення має не тільки інформаційне наповнення ресурсу, а й загальне враження, яке він справляє відвідувача.

Ми створюємо сайти візитки, які приваблюють своїм простим і зрозумілим інтерфейсом, радують око кольором та відтінками, зручними шрифтами та оригінальною графікою.

На сьогоднішній день ніщо так не приваблює клієнтів у Мережі як якісний сайт візитівка. Створити сайт-візитку дешево, але якісно допоможуть наші програмісти та дизайнери. Найпростіше в цьому переконатися і замовити сайт-візитку прямо зараз.

 

Висновки

Як бачимо, можливість замовити недорогий сайт візитку від нашої компанії дозволяє створити досить добре розвинений Інтернет-ресурс, який з успіхом може бути використаний у комерційних та некомерційних проектах. Пропонований нами дизайн сайту візитки дозволяє гідно представляти в Мережі компанію або приватну особу із свідомо позитивним сприйняттям. Відкрита архітектура дає можливість поступово нарощувати інформаційний та функціональний потенціал для досягнення найкращої відповідності до масштабів проекту. Наша веб-студія завжди готова прийти на допомогу у справі подальшого розвитку Інтернет-сайтів, до створення яких ми причетні. Ми працюємо для того, щоб наші клієнти отримували найкращу якість створюваних сайтів.

від 9000 грн

Опис роботи бюджетного варіанту сайту візитки

Створення сайту візитки – бюджетний варіант варіант.

 

 

Наша веб-студія пропонує розробити сайти візитки різних цінових категорій. Зараз ми розглянемо бюджетний, але в той же час досить функціональний варіант сайту. Даний варіант насамперед підходить для контекстної реклами, але й для розкрутки сайту в загальному списку теж годиться.

Що ви отримаєте:

    Сайт відразу готовий для контекстної реклами та розкручування.
    Адаптивний індивідуальний дизайн. Не застосовуємо шаблони. Відповідно ви отримуєте сайт не порівнянний з безкоштовними та платними шаблонами Wordpress, Joomla, тому що ми робимо дизайн, в якому можна реалізувати всі ті плюси, які ви тільки можете собі уявити.
    Сайт створений на нашій системі управління, гарантуємо навчання будь-якої людини 5 хвилин, ніколи не потрібно наймати нікого для заповнення.
    Ми розробили понад сорок найрізноманітніших модулів, які працюють по-різному, і які можна застосувати, щоб підкреслити якісь індивідуальні особливості вашого бізнесу.
    Ми рекомендуємо односторінковий сайт з набором модулів плюс модуль створення необмеженої кількості сторінок з редактором і функцією додавання фото (ОГЛЯД-ВІДКРИТИ-ВІДПРАВИТИ).

У кожен пакет входить:

 •     Модуль Галерея Баннеров (Фотогалерея, зміна фото з можливістю натиснути на фото та потрапити до будь-якої сторінки сайту, написати текст реклами, накладається на фото)
 •     Модуль НАШІ ПЕРЕВАГИ. Ви самі вибираєте потрібну іконку в мільйонній базі іконок, і додаєте, далі самі пишете свої переваги. Заголовок та опис докладніше переваги.
 •     Модуль з текстовим редактором з одним фото.
 •     Модуль з текстовим редактором з одним фото.
 •     ФОТОГАЛЕРЕЯ. Ви додаєте необмежену кількість заданого розміру з підписом без розділів.
 •     Нижній блок: адміністрування контактів, адрес, телефонів.
 •     Форма зворотнього зв'язку налаштована на вашу електронну пошту.
 •     Адміністрація карти проїзду.
 •     Модуль Послуги: створення необмеженої кількості сторінок із текстовим редактором та однієї фото.
 •     Модуль адміністрування паролів.

При замовленні враховуються особливості вашого бізнесу, і ми пропонуємо індивідуальне рішення подачі матеріалу.

Однією з особливостей наших сайтів є швидка швидкість відкриття сторінки.

Термін виготовлення 2-4 дні

Щоб замовити сайт візитку потрібно надати:

від 12000 грн

Рекомендуємо: опис роботи найбільш продаваного варіанта

Схема роботи найбільш практичного та рекомендованого варіанта сайту візитки для будь-якої діяльності.

 

 

Конфігурація Сайт-візитка від 12 000 грн.

- Технічним завданням передбачається реалізація більш складного та не стандартного функціоналу вашого проекту.

Опис схеми заповнення, які модулі використовуються на головній сторінці, які модулі лежать в основі,

інформація щодо адаптивного дизайну.

Приклади новинок:

    У розділі ПОРТФОЛІО натисніть зверху вкладку САЙТ ДЛЯ ТУРФІРМ і САЙТ ВІЗИТКА

Термін виготовлення 5-7 днів

Сьогодні сайти візитки фірми чи приватні підприємці, замовляють із метою або замовити на нього контекстну рекламу, або повноцінно розкрутити сайт у загальному списку. Для контекстної реклами не потрібен якийсь багатофункціональний сайт, досить так званий односторінковий Landing Page, який ми пропонуємо за 7000 грн, або той же Landing Page, але трохи посилений модулем створення необмеженої кількості сторінок з текстовим редактором та окремою функцією додавання фото прямо з робочого столу за 8000 грн.

Для розкручування в загальному списку ми пропонуємо вже перевірений часом сайт візитку, на розробленій нами системі управління.


Що ви отримуєте:

 •     Навчання будь-якої людини 1 хвилина. Легше ніж Wordpress, Joomla у 100 разів.
 •     Система управління на стільки проста і логічна, що ви самі, без досвіду роботи в інтернеті, за хвилину
 •     створіть кнопки розділів, підрозділів, за годину заповніть складні схеми подачі матеріалу, потім
 •     Якщо передумаєте подати матеріал так, за кілька хвилин поміняєте все і заповніть по-іншому.
 •     Все для успішної розкрутки передбачено і обкатано, отримані результати.
 • - Нижче я наведу приклад схеми роботи, але хочу сказати, що цей сайт підійде практично будь-якій фірмі.
 • У цій конфігурації працювали та працюють сайти на такі теми:
 • сайт для хімчистки, сайт для турагентства, сайт для туроператора, сайт для металопластикової фірми,
 • сайт жалюзі та ролетів, сайт фасадних систем, і т.д.

Схема роботи:

Коротко схема роботи: Необмежено сторінок - РОЗДІЛИ; у РОЗДІЛІ необмежено - ПІДРОЗДІЛІВ; у створеній сторінці ДВА МОДУЛЯ: 1. ТЕКСТ І ФОТО(огляд-відкрити-надіслати. ТРИ ВИСНОВКИ: праворуч від тексту, внизу рядами, внизу перший ряд гортає) та 2. ТАБЛИЦЯ ЗАПОЛНЮЄТЬСЯ ПОСТРОЧНО+ WORD або EXEL

У створеному розділі новий модуль МИ РЕКОМЕНДУЄМО! (Фото, над ним пишеться текст і цифри, внизу текст акції або послуги, і лінк з модуля в сторінку, що рекламується)

 

Ціна сайту із трьома модулями 12000 грн

 •     Основа сайту - ліві кнопки. Вони можуть розташовуватися як зліва, і зверху.
 •     Ви створюєте назву кнопки, вписавши її у віконце. Кнопки можна активувати, видаляти, виправляти, виставляти в будь-якому порядку.
 •     Якщо треба додати підрозділи, за дві секунди ви додасте з десяток підрозділів,
 •     на відміну від Wordpress Joomla непідготовлений користувач це зробить миттєво.
 •     У створеній сторінці ви додаєте таблицю, яка заповнюється рядково, і наприкінці додається файл ВОРД, ПДФ або ін.
 •     Дуже зручно в ньому дати додатково якісь ціни, креслення, схеми, документи.
 •     До текстового редактора додаєте текст.

    Функція фотоапарат: додаєте фото прямо з робочого столу, програма робить фото велике та маленьке.

    Вам не потрібно нема про що думати. Натисніть ОГЛЯД_ВІДКРИТИ_ВІДПРАВИТИ.

    Фото виводяться, натиснувши одну кнопочку праворуч від тексту, внизу рядами, або внизу блоком, що гортає.

    Сайт готовий функціонально для розкручування.

За рахунок того, що ви можете за п'ять хвилин створити будь-яку структуру кнопок,

створити розділ статті та миттєво його наповнити, ваш сайт дуже швидко розкрутиться.

Модулі на головній сторінці:

 1.     Галерея Банерів. Самі додаєте фото вказаного розміру, пишете рекламу,
 2.     у вікні адмінчастини модуля, і вона накладається на фото, і можете з будь-якого фото зробити лінк на будь-яку сторінку сайту, яку ви рекламуєте цим фото.
 3.     Модуль МИ РЕКОМЕНДУЄМО. Додається необмежено блоків з фото, над фото напис АКЦІЯ або ціна, внизу коротко текст. З фото лінк на потрібну сторінку.
 4.     Модуль НАШІ ПЕРЕВАГИ. Ви самі вибираєте потрібну іконку в мільйонній базі іконок і додаєте, далі самі пишете свої переваги. (Встановлюється за окремою домовленістю, тому що не всім потрібний.)
 5.     Текстовий блок.
 6.     Модуль: МИ ПРАЦЮЄМО З КРАЩИМИ БРЕНДАМИ. Ви вставляєте самі фото бренду. (Вставляється за окремою домовленістю)
 7.     Адміністрування адреси та телефонів.
 8.     Самі додаєте код карти Goole чи Яндекс.
 9.     Модуль МИ РЕКОМЕНДУЄМО З РОЗДІЛАМИ! Додається необмежено блоків з фото, над фото напис АКЦІЯ або ціна, внизу коротко текст. З фото лінк на потрібну сторінку.
 10.     Індивідуальний модуль ВІДГУКИ НА ГОЛОВНІЙ, покращує імідж турфірми.
 11.     Підписка на розсилку. Налаштовано на вашу пошту.
 12.     Особистий курс валют. Адмініструйте ваш курс долара, гривні та ін.
 13.     Замовити дзвінок. Випливає форма налаштована на вашу пошту.
 14.     Внизу сайту додаткова форма ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ,
 15.     Адміністрування адреси та телефонів.


Дизайн сайту візитки.

Дизайн сайту візитки ви отримуєте сучасний, індивідуальний, який матимете тільки ви, тому що він розробляється нами тільки для вас, і в ньому можна розмістити все, що завгодно, і де завгодно, на відміну від покупних і безкоштовних шаблонів для Wordpress, Joomla.


У результаті ви отримуєте багато функціональний сайт, який нескінченно довго вирішуватиме будь-які питання щодо подачі матеріалу, розкрутки сайту, і при цьому вам не потрібно платити СПЕЦАМ, щоб його заповнювати.

Новинка!

У модулі таблиця у рядку ви створите кнопку купити в один клік!

від 12000 грн

Типова схема реалізації сьогодні сайтів медичних центрів

Створення (розробка) сайту медичного центру (комплексу) у Києві по Україні.

 

Приклад:

http://mk-mriya.com.ua/  Опис структури сайта и роботи модулей

 

Всі модулі розроблені нами, на нашій власній системі управління, будь-які рішення ми розробляємо за день чи два. Сайт одразу готовий до розкручування. Персонал медичного центру навчиться та працюватиме за п'ять хвилин гарантовано.

У цьому варіанті усі модулі індивідуальні.

договірна адекватна

Срок від 5 дней

Розробка та створення сайту для стоматології, стоматологічної клініки, кабінету у Києві

Використовуючи більше 50 розроблених нами модулів, що працюють по-різному можемо розробити сайт, який буде незрівнянно кращим за всіх конкурентів на ринку. Маємо досвід прокручування сайту по стоматології. Швидко виведемо ваш сайт у лідери!

Замовити розкрутку сайту стоматології у Києві

 

 

від 12000 грн

Сучасний адаптивний дизайн. Будь-який лікар навчиться за 5 хвилин

Розробка медичного сайту - замовити створення

 

Перш ніж запропонувати створення сайту медичному центру, клініці, ми запитуємо замовника для чого робиться сайт? Одні хочуть щоб сайт розкручувався в загальному пошуку, другі хочуть давати тільки контекстну рекламу, треті хочуть одне сторінковий сайт, для початку.
Для кожної категорії замовників ми робимо аналіз сайтів конкурентів та пропонуємо структуру для кожної групи.


Чому ми найкращі на ринку медичних сайтів?

 •     Ми працюємо 20 років і робимо як типові, так і складні проекти на своїй розробленій системі управління.
 •     Для обслуговування сайту не потрібно наймати СПЕЦІВ, звичайний лікар, який не має жодного досвіду в обслуговуванні сайтів, зможе навчитися за десять хвилин і успішно заповнювати сайт.
 •     Ми завжди допоможемо та проконсультуємо як найбільш раціонально заповнити сторінки.
 •     Наші сайти чудово розкручуються і точно випередять конкурентів.

від 8000-12000 грн

Плюс наш унікальний модуль бронювання номерів он-лайн!

Розробка, створення сайту готелю, мотелю, готелю у Києві та по Україні

Пропоновані модулі, типова структура сайту.

     Опис індивідуального модуля ОНЛАЙН БРОНЮВАННЯ НОМЕРІВ. Не треба нікому платити комісію!

Готель Імпреса

Персонал готелю після навчання 10 хвилин самостійно заповнюватиме сайт, текст, фото, керуватиме бронюванням номерів, відгуками, не треба нікому платити!

  Готель Венский

від 12000 грн

термін від 5 днів

Розробка та створення сайту для СТО Київ

 

 

Опис роботи сайту та приклади


Створення сайту для СТО, що передбачає не просто зробити одну сторінку, і там написати список послуг, це не працює!

Треба створити такий продукт, щоб автолюбитель зайшов на ваш сайт, і там знайшов відповіді на будь-які питання, дізнався все про вирішення проблем зі своїм авто, дізнався ціни, записався на ремонт.

Для цього треба створити детально розгорнуту схему заповнення сайту, з розділами, підрозділами, фото замовлення, таблицями з цінами, відгуки, Блог для обговорення, механізм СЕО просування.

При цьому робити все це самотужки, не залучаючи людину з боку.

Все це нами розроблено і ми можемо вам запропонувати якісний продукт нами з нуля розроблений та перевірений роками роботи.


Розкрутка сайту СТО Київ

Маємо великий досвід просування сайтів СТО, термін просування 1-2 місяці.

 

від 9500-15500 грн

Створення сайту візитки для турагентства.

Створення сайту візитки для турфірм та туроператорів.

 

Детальний опис роботи сайтів в окремих рубриках САЙТ ТУРАГЕНСТВА, САЙТ ТУРОПЕРАТОРА


Маємо великий досвід таких розкруток сайтів. Завдяки якісному заповненню розроблених нами модулів, знанню особливостей розкрутки туристичних сайтів, ми за місяць – два успішно розкрутимо сайти у Києві та інших містах: Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові.

від 12000 грн

створення сайту косметології

Розробка та створення сайту для косметології, лазерної епіляції, кабінету у Києві

 

Що б клієнт зайшов на ваш сайт, і там знайшов відповіді на будь-які питання, дізнався все про ваші послуги, дізнався ціни, записався на прийом, для цього треба створити детально розгорнуту схему заповнення сайту, з розділами, підрозділами, фото замовлення, таблицями з цінами, відгуки, блог для обговорення, механізм СЕО просування.

При цьому робити все це самотужки, не залучаючи людину з боку.

Все це нами розроблено і ми можемо вам запропонувати якісний продукт нами з нуля розроблений та перевірений роками роботи.

Просування сайту реально займає від одного місяця, вийти у ТОП 10.

Приклад: Сайт Центр лазерної епіляції та косметології "Селяві"

  Особливості бізнесу: Складний модуль ЦІНИ, модуль Наша Команда

від 9000 грн.

індивідуальний модуль для бізнесу

Розробка та створення сайту для італійської хімчистки

Особливості бізнесу:


     - Модуль ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ: Додається фото та назва послуги, далі до створеного блоку підключається модуль динамічного додавання таблиці з цінами в дизайні сайту та модуль текстового редактора. Відображається у вигляді спливаючого вікна. Приклад http://fortuna-dryclean.com.ua

Можливі будь-які рішення підглянуті у конкурентівsmiley

від 9000 грн

Недорогий варіант сайту для будівельної бригади

Створення (розробка) сайту будівельної бригади, фірми у Києві по Україні.

 

приклад

Сьогодні великий попит на будівельні послуги, багато об'єктів, що будуються як великих, так і в приватному секторі.

Є всіма відомі будівельні форуми, де можна будівельній бригаді або фірмі засвітитися, зробити собі кабінетик і викласти якусь коротку інформацію, телефони, фото. Але як показує практика, замовник вибере того, у кого видно результат їхньої роботи. ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЕФЕКТИВНИЙ САЙТ ДЛЯ БУДІВЕЛЬНИКІВ.

договорна

Складний індивідуальний проект

Створення сайту візитки Виїзне Казино

три мови

Створення сайту ТРАНСФЕР З АЕРОПОРТУ

Створення сайту ТРАНСФЕР З АЕРОПОРТУ

Трьох язична версія. Складне індивідуальне програмування опис

 

договорна

Створення інформаційного порталу

Створення інформаційного порталу РЕСТОРАНИ КИЄВА

 

від 9500 грн

Створення сайту для аніматорів, артистів

Створення, розробка сайту для аніматорів, артистів

типичная проблема

Описание проблем и последствий при:

Создание сайта визитки бесплатно или дешево

від 500 грн

Технічна підтримка та супровід сайту.

Чому вигідно доручити нам супровід вашого сайту?

 

 

 

 • не потрібно витрачати робочий час своїх співробітників, відволікаючи їх на завдання щодо оновлення сайту;
 •      не потрібно брати до штату «спеціально навчену» людину, забезпечуючи її зарплатою та робочим місцем;
 •      оновлення вашого ресурсу не залежить від відпусток чи лікарняних відповідальної особи;
 •      ваш ресурс обслуговують фахівці, вирішуючи завдання швидко та якісно;
 •      можливе списання вартості послуг із супроводу сайту на прямі витрати підприємства.

дізнатись детальніше

 

від 12000 грн

Приклади наших сайтів візиток

 

 

 

 

 

 

 

від 9000 грн

Чому варто замовити у нас:

Веб-студія ПРОСАЙТ має досвід 20 років, створює сайти на власній системі управління, в якій немає нічого зайвого, швидкість відкривання сторінки практично найшвидша з усіх відомих, можна перевірити на перевірочних ресурсах.

 •     Наш сайт одночасно багатофункціональний і простий в обслуговуванні. Ніколи нікого не потрібно наймати для роботи з системою управління, ніж Ви реально заощадите до 300% вкладень.
 •     Ми робимо індивідуальний адаптивний дизайн виходячи зі смаків, переваг, і прикладів сайтів, що сподобалися замовнику.
 •     У конкурентів ви отримаєте або некрасивий безкоштовний шаблон, або дуже дорого, але все одно що не влаштує.
 •     У Києві за 15 років створено сотні сайтів візиток для різних бізнесових категорій.
 •     Ми маємо багато варіантів розроблених індивідуально модулів для сайтів агентств нерухомості, понад 50 модулів для туристичних сайтів, індивідуальні рішення для медичних сайтів. Робили багато варіантів робіт для металопластикових фірм та різних промислових фірм. Розроблялися модулі для сайтів для готелів, а також для ресторанів та кафе.
 •     Якщо Ви поставите будь-яке вузьке завдання, яке застосовується можливо тільки для Вашого сайту, у нас є або вже готове рішення, або в найкоротший термін ми розробимо модуль тільки для Вас.
 •     Ми можемо запропонувати різні цінові категорії, від найпростіших 3000 грн., до бюджетних, від 4500-8000 грн.
 •     Всі ці варіанти відпрацьовані, і клієнти десятиліттями не хочуть міняти наші роботи на новіші, оскільки зручно smiley.
 •     Який би ви не замовили варіант сайту візитки, його можна дуже швидко заповнити, витративши на це годину, та негайно начитати SEO розкручування сайту, контекстну рекламу.
 •     Хотілося б застерегти Вас від дешевого або безкоштовного сайту візитки, у статті ми ділимося досвідом подібних випадків.
 •     Адже ви замовляєте не на місяць. Замовляючи сайт візитку ставиться завдання бути кращим за конкурентів у всьому.
 •     Бути краще і сучасніше в дизайні, бути більш просунутим у просуванні в пошукових системах, не наймати спеців для обслуговування сайту, а ці гроші заплатити за ефективніший поступ.
 •     При формуванні технічного завдання ми можемо Вам запропонувати з нашої великої бази розроблених модулів, як краще подати той чи інший матеріал, що позначиться потім і на юзабіліті сайту, і на просуванні.
 • Що потрібно надати від вас:

 

Заявка на консультацію

Створення сайту
Я не робот*