Создание интернет магазина подарков Киев

Категорія: Інтернет магазин

Замовити інтернет магазин подарунків

Створити сайт подарункового магазину – це не тільки створити візитну картку свого бізнесу в Інтернеті, але головним чином інвестувати у його просування. Мета сайту комерції не просто продати товар чи послугу, а й допомогти побудувати стратегію того, як це зробити краще. Тому розробка сайту – це створення маркетингового інструменту взаємодії з цільовою аудиторією.

Клієнти схильні більше довіряти тому, хто звертається до них із позиції індивідуального підходу. З функціональної точки зору, це розміщення всіх пропонованих кольорів та букетів в одному місці; зазначення адрес фізичних магазинів та час їх роботи; умов оплати та доставки. Ви також зможете підключити інтерактивні функції, що дозволяють клієнту зібрати букет самому за власною перевагою. Інтеграція CRM допоможе Вам автоматизувати розсилку актуальних пропозицій Вашим покупцям до спеціальних дат. Це дозволить утримувати контакт із цільовими клієнтами, підвищуючи їхню лояльність. Навіть проста форма реєстрації при створенні особистого кабінету на сайті дасть Вам більше інформації та допоможе краще дізнатися свою аудиторію. А маркетинг супутніх товарів допоможе не тільки продати більше, але й при аналізі топ продажів, Ви зможете надалі краще формувати свої пропозиції, які спонукатимуть покупця вчинити цільову дію.

Наші переваги

Ми працюємо з 2002 року і за минулий час накопичили багатий досвід рішень у різних галузях створення сайтів.
Сайт, створений нашою веб-студією, зможе обслуговувати будь-який співробітник вашої компанії, незалежно від його рівня знання комп'ютера.

Працюємо 20 років

Індивідуальний підхід до клієнта - розробка сайтів, що відповідають вимогам клієнтів.

Понад 300 клієнтів

Допомагаємо нашим клієнтам збільшити продажі через інтернет та зробити бізнес ефективнішим.

Понад 1000 проектів

Великий досвід роботи над проектами різної складності. Індивідуальні проекти.

Завжди вчасно

Робота в рамках договору та технічного завдання, з гарантією та відповідальністю виконавця.

Нічого зайвого

Індивідуальні та прості системи керування сайтом. Просто в управлінні.

Готові рішення

Ми раді запропонувати вам індивідуальні рішення для вашого бізнесу, які не потребують спеціального навчання.