Создание интернет магазина подарков Киев

Категория: Интернет магазин

Замовити інтернет магазин подарунків

Створити сайт подарункового магазину – це не тільки створити візитну картку свого бізнесу в Інтернеті, але головним чином інвестувати у його просування. Мета сайту комерції не просто продати товар чи послугу, а й допомогти побудувати стратегію того, як це зробити краще. Тому розробка сайту – це створення маркетингового інструменту взаємодії з цільовою аудиторією.

Клієнти схильні більше довіряти тому, хто звертається до них із позиції індивідуального підходу. З функціональної точки зору, це розміщення всіх пропонованих кольорів та букетів в одному місці; зазначення адрес фізичних магазинів та час їх роботи; умов оплати та доставки. Ви також зможете підключити інтерактивні функції, що дозволяють клієнту зібрати букет самому за власною перевагою. Інтеграція CRM допоможе Вам автоматизувати розсилку актуальних пропозицій Вашим покупцям до спеціальних дат. Це дозволить утримувати контакт із цільовими клієнтами, підвищуючи їхню лояльність. Навіть проста форма реєстрації при створенні особистого кабінету на сайті дасть Вам більше інформації та допоможе краще дізнатися свою аудиторію. А маркетинг супутніх товарів допоможе не тільки продати більше, але й при аналізі топ продажів, Ви зможете надалі краще формувати свої пропозиції, які спонукатимуть покупця вчинити цільову дію.

Наши преимущества

Мы работаем с 2002 года и за прошедшее время накопили богатый опыт решений в различных областях сайтостроения.
Сайт созданный нашей веб-студией сможет обслуживать любой сотрудник вашей компании, не зависимо от его уровня знания компьютера.

Работаем 14 лет

Индивидуальный подход к клиенту - разработка сайтов отвечающих требованиям клиентов.

Более 100 клиентов

Помогаем нашим клиентам увеличить продажи через интернет и сделать бизнем эффективнее.

Свыше 1000 проектов

Большой опыт работы над проектами различной сложности. Индивидуальные проекты.

Всегда в срок

Работа в рамках договора и технического задания, с гарантией и ответственностью исполнителя.

Ничего лишнего

Индивидуальные и простые системы управления сайтом. Просто в управлении.

Готовые решения

Мы рады предложить вам индивидуальные решения для вашего бизнеса, которые не требуют специального обучения.