Создание сайт визитка сто Бровары

Категория: Сайт Визитка

Автосервіс - замовити сайт

Будь-яка сучасна СТО повинна мати власне представництво в Інтернеті, інакше вона ризикує втратити значну кількість потенційних клієнтів. Вебстудія Просайт пропонує свої послуги з розробки дизайну сайту автосервісу, створенню веб-сторінки з нуля.

У нашому штаті – досвідчені програмісти, креативні веб-дизайнери, фахівці з юзабіліті та грамотні SEO-фахівці, які поєднують свої зусилля у процесі роботи над новим проектом. У результаті майстерня з ремонту та обслуговування автомобілів отримує привабливий та зручний сайт з:

  •     короткою довідкою про фірму;
  •     каталогом послуг компанії;
  •     контактною інформацією;
  •     формою зворотний зв'язок (заявка на запис, яку може оформити клієнт).

Клієнт може додати на сайт будь-які розділи, які видаються йому важливими: від рекомендацій професіоналів до новин та корисних статей.

 

Як замовити створення сайту автосервісу

Залежно від потреб СТО, її масштабів та бюджету, виділеного на розробку веб-проекту, ми готові запропонувати різні варіанти співпраці.

По-перше, наші експерти можуть у короткий термін створити сайт-візитку автосервісу за готовими шаблонами та з невеликою кількістю сторінок. Клієнт самостійно вибирає вподобаний дизайн, який фахівці використовують при розробці сайту. Такі проекти надають відвідувачам ключову інформацію про послуги та місцезнаходження майстерні. По-друге, ми готові зробити односторінковий сайт автосервісу - landing page, що продає, із зазначенням основних переваг співпраці з компанією та з обов'язковим спонуканням клієнта до замовлення послуги. Такі проекти користуються великою популярністю у СТО через свою доступність та ефективність. По-третє, нами здійснюється розробка сайту автосервісу під ключ із продуманим до дрібниць індивідуальним дизайном та повноцінною структурою веб-проекту. Для виконання цієї роботи фахівці вивчають сторінки конкурентів, ставлять своїм завданням формування унікального зовнішнього вигляду та оформлення сайту. Кінцевий результат вирізняється оригінальністю, привертає увагу споживача, допомагає збільшити пул лояльних клієнтів.

Щоб купити сайт автосервісу або замовити його розробку, достатньо зателефонувати до нашого офісу за телефонами, вказаними вище. Також можна написати нам електронною поштою або надіслати онлайн-повідомлення.

Наши преимущества

Мы работаем с 2002 года и за прошедшее время накопили богатый опыт решений в различных областях сайтостроения.
Сайт созданный нашей веб-студией сможет обслуживать любой сотрудник вашей компании, не зависимо от его уровня знания компьютера.

Работаем 14 лет

Индивидуальный подход к клиенту - разработка сайтов отвечающих требованиям клиентов.

Более 100 клиентов

Помогаем нашим клиентам увеличить продажи через интернет и сделать бизнем эффективнее.

Свыше 1000 проектов

Большой опыт работы над проектами различной сложности. Индивидуальные проекты.

Всегда в срок

Работа в рамках договора и технического задания, с гарантией и ответственностью исполнителя.

Ничего лишнего

Индивидуальные и простые системы управления сайтом. Просто в управлении.

Готовые решения

Мы рады предложить вам индивидуальные решения для вашего бизнеса, которые не требуют специального обучения.