СТО "AUTODROME" Бориспіль

Категорія: Сайт СТО - АВТОСЕРВИСА
Link на сайт: https://autodrome.in.ua/

 

Приклад заповнення сторінки автосервісу. Три різні модулі

 

 

Автосервіс - замовити сайт

Будь-яка сучасна СТО повинна мати власне представництво в Інтернеті, інакше вона ризикує втратити значну кількість потенційних клієнтів. Вебстудія Просайт пропонує свої послуги з розробки дизайну сайту автосервісу, створенню веб-сторінки з нуля.

У нашому штаті – досвідчені програмісти, креативні веб-дизайнери, фахівці з юзабіліті та грамотні SEO-фахівці, які поєднують свої зусилля у процесі роботи над новим проектом. У результаті майстерня з ремонту та обслуговування автомобілів отримує привабливий та зручний сайт з:

  •     короткою довідкою про фірму;
  •     каталогом послуг компанії;
  •     контактною інформацією;
  •     формою зворотний зв'язок (заявка на запис, яку може оформити клієнт).

Клієнт може додати на сайт будь-які розділи, які видаються йому важливими: від рекомендацій професіоналів до новин та корисних статей.

 

Як замовити створення сайту автосервісу

Залежно від потреб СТО, її масштабів та бюджету, виділеного на розробку веб-проекту, ми готові запропонувати різні варіанти співпраці.

По-перше, наші експерти можуть у короткий термін створити сайт-візитку автосервісу за готовими шаблонами та з невеликою кількістю сторінок. Клієнт самостійно вибирає вподобаний дизайн, який фахівці використовують при розробці сайту. Такі проекти надають відвідувачам ключову інформацію про послуги та місцезнаходження майстерні. По-друге, ми готові зробити односторінковий сайт автосервісу - landing page, що продає, із зазначенням основних переваг співпраці з компанією та з обов'язковим спонуканням клієнта до замовлення послуги. Такі проекти користуються великою популярністю у СТО через свою доступність та ефективність. По-третє, нами здійснюється розробка сайту автосервісу під ключ із продуманим до дрібниць індивідуальним дизайном та повноцінною структурою веб-проекту. Для виконання цієї роботи фахівці вивчають сторінки конкурентів, ставлять своїм завданням формування унікального зовнішнього вигляду та оформлення сайту. Кінцевий результат вирізняється оригінальністю, привертає увагу споживача, допомагає збільшити пул лояльних клієнтів.

Щоб купити сайт автосервісу або замовити його розробку, достатньо зателефонувати до нашого офісу за телефонами, вказаними вище. Також можна написати нам електронною поштою або надіслати онлайн-повідомлення.

Наші переваги

Ми працюємо з 2002 року і за минулий час накопичили багатий досвід рішень у різних галузях створення сайтів.
Сайт, створений нашою веб-студією, зможе обслуговувати будь-який співробітник вашої компанії, незалежно від його рівня знання комп'ютера.

Працюємо 20 років

Індивідуальний підхід до клієнта - розробка сайтів, що відповідають вимогам клієнтів.

Понад 300 клієнтів

Допомагаємо нашим клієнтам збільшити продажі через інтернет та зробити бізнес ефективнішим.

Понад 1000 проектів

Великий досвід роботи над проектами різної складності. Індивідуальні проекти.

Завжди вчасно

Робота в рамках договору та технічного завдання, з гарантією та відповідальністю виконавця.

Нічого зайвого

Індивідуальні та прості системи керування сайтом. Просто в управлінні.

Готові рішення

Ми раді запропонувати вам індивідуальні рішення для вашого бізнесу, які не потребують спеціального навчання.